EVENT podsumowujący projekt "JESTEM NIEPEŁNOSPRAWNY - MAM PRAWO ŻYĆ, KOCHAĆ I PRACOWAĆ W SPOŁECZEŃSTWIE" - II Edycja

Event 2018Stowarzyszenie MAKI dnia 30 listopada zaprosiło wszystkich beneficjentów projektu oraz gości, którzy wzięli udział w podsumowującym projekt Evencie „JESTEM NIEPEŁNOSPRAWNY – MAM PRAWO ŻYĆ, KOCHAĆ I PRACOWAĆ W SPOŁECZEŃSTWIE” - II Edycja. Podczas Eventu zaprezentowane zostały efekty działań odbywających się w projekcie poprzez prezentację multimedialną ze zdjęciami i wystawę powstałych prac z poszczególnych kursów i warsztatów. Osoby niepełnosprawne będące uczestnikami projektu tego dnia otrzymały Certyfikaty poświadczające ukończenie przebytych kursów, był to dla Nich najważniejszy moment ponieważ ich ciężka praca i nabycie nowych umiejętności zostały docenione. Podsumowujemy projekt hasłem przewodnim: Każda osoba niepełnosprawna ma takie same prawa jak osoba pełnosprawna i to właśnie chcemy powtarzać wszystkim realizując w Stowarzyszeniu projekty. Projekt współfinansowany ze środków PFRON będących w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego, a Stowarzyszenie MAKI pozyskało na realizację tego projektu 80.000,00.