VIII Mikołajkowy Turniej Osób Niepełnosprawnych w Badmintona

turniej badmintonaCoroczną tradycją Stowarzyszenia Maki stały się rozgrywki osób niepełnosprawnych w badmintona. Dnia 3 grudnia odbył się VIII Mikołajkowy Turniej Osób Niepełnosprawnych w Badmintona, w rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn z zaprzyjaźnionych placówek m.in.: WTZ z Miejskiej Górki, WTZ  z Kłecka, WTZ z Gniezna, ŚDS z Trzemeszna, ŚDS z Lucynowa, ŚDS "Dom Anki" z Gniezna, DPS ze Skubarczewa oraz gospodarze drużyna z ŚDS "Dom Tęcza" w Gnieźnie. Walka była bardzo wyrównana, w duchu fair play i oczywiście w iście radosnej atmosferze. Współorganizatorem turnieju już od kilku lat jest Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Dziękujemy p. Agnieszce i uczniom z III Liceum Ogólnokształcącego za tak wspaniały doping. W tym roku pierwsze miejsce oraz przechodni puchar Stowarzyszenia MAKI wywalczyła drużyna gospodarzy, pod opieką pani trener Elżbiety Sobierajczyk. Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku.