Śniadanie Wielkanocne w Stowarzyszeniu MAKI

Śniadanie Wielkanocne

W Wielki Czwartek w siedzibie Stowarzyszenia MAKI jak co roku odbyło się Śniadanie Wielkanocne przygotowane przez podopiecznych i terapeutów Środowiskowego Domu Samopomocy "Dom Tęcza". Tego dnia przy wspólnym stole spotkaliśmy się z zaproszonymi gośćmi, którzy na co dzień z nami współpracują, ale przede wszystkim są naszymi przyjaciółmi. Nie zabrakło tradycyjnych potraw takich jak m.in. żurek, biała i śląska kiełbasa, jajka pod różną postacią, nadziewaną karkówkę, różne sałatki oraz słodkie wypieki. W iście świątecznej i rodzinnej atmosferze złożyliśmy sobie życzenia, a wszyscy goście otrzymali świąteczne upominki przygotowane przez podopiecznych ŚDS, a które mamy nadzieję że w trakcie świąt będą przypominać o tym, że jesteśmy i cieszymy się, że możemy się razem spotykać. Fotorelacja z tego dnia do obejrzenia w GALERII.