Świąteczne życzenia Stowarzyszenie MAKI

Niech magia świąt panująca przy Wigilijnym stole
przyniesie spokój i radość.
Niech każda chwila Bożego Narodzenia napełnia Wasze serca miłością i życzliwością,
a Nowy Rok niech przyniesie
nowe plany i marzenia. Wszystkiego co najlepsze dla wszystkich.

życzy Stowarzyszenie MAKIżyczenia 2018

Spotkanie Opłatkowe Stowarzyszenia MAKI

spotkanie opłatkowe 2018

Stało się tradycją, że w grudniu Stowarzyszenie MAKI zaprasza na Spotkanie Opłatkowe wszystkich członków Stowarzyszenia oraz swoich przyjaciół, z którymi na codzień współpracuje. Pomimo tego, że na naszym stole nie zagościł karp to nie zabrakło najważniejszego... miłości, radości i dobroci. Tego dnia mieliśmy okazję posłuchać i zobaczyć występu podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy "Domu Tęcza" prowadzonego przez Stowarzyszenieni MAKI, który wprowadził gości w świąteczną atmosferę i wywołał wzruszenie. Prezes Stowarzyszenia jako przedstawiciel Gwiazdora wręczyła podopiecznym Stowarzyszenia prezenty, ale również zaproszeni goście otrzymali prezenty wykonane przez osoby niepełnosprawne. Bardzo cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy się spotkać i wspólnie spędzić czas, życząc sobie Wesołych i Spokojnych Świąt.

Wieloletni Wiceprezes Stowarzyszenia MAKI p. Helena Majewska

p. Helena Majewska

Dnia 9 grudnia odeszła bliska nam osoba p. Helena Majewska. Wieloletnia Wiceprezes Stowarzyszenia MAKI, jedna z założycielek Środowiskowego Domu Samopomocy „Dom Tęcza” prowadzonego przez Stowarzyszenie MAKI, a przede wszystkim rodzic dziecka z niepełnosprawnością. Przez te wszystkie lata pokazała nam jak możemy dzielić się dobrem i miłością z tymi, którzy najbardziej tego potrzebują. Dlatego chcemy zapamiętać Ją taką jaka była. Wspomnienia to dar – łączą nas tu na dole z tymi tam na górze. Koją ból, przywołują uśmiech, potrafią czynić cuda. Pielęgnujmy je przywołując w myślach bliskich naszym sercom. Tulmy mocno w myślach tych już nieobecnych.