1% dla Stowarzyszenia MAKI

W imieniu podopiecznych Stowarzyszenia MAKI pragniemy Państwu bardzo serdecznie podziękować, za to że w ubiegłym roku zechcieli Państwo przekazać nam swój 1%. Dzięki Waszemu wsparciu udało nam się dużo osiągnąć. To dzięki Państwa pomocy mogliśmy wesprzeć wielu podopiecznych Stowarzyszenia MAKI, a tym samym przyczynić się do tego, że ich życie stało się bardziej kolorowe. Pojawiał się uśmiech na twarzach zarówno dzieci jak i dorosłych osób z różnymi niepełnosprawnościami. Jeżeli w tym roku zechcą Państwo również wesprzeć nasze działanie poprzez przekazanie nam 1% będziemy bardzo wdzięczni, a efektami naszej pracy będziemy dzielić się z Państwem na bieżąco za pomocą strony internetowej oraz portali społecznościowych. Pozdrawiamy serdecznie.

Świąteczne życzenia Stowarzyszenie MAKI

Niech magia świąt panująca przy Wigilijnym stole
przyniesie spokój i radość.
Niech każda chwila Bożego Narodzenia napełnia Wasze serca miłością i życzliwością,
a Nowy Rok niech przyniesie
nowe plany i marzenia. Wszystkiego co najlepsze dla wszystkich.

życzy Stowarzyszenie MAKIżyczenia 2018

Spotkanie Opłatkowe Stowarzyszenia MAKI

spotkanie opłatkowe 2018

Stało się tradycją, że w grudniu Stowarzyszenie MAKI zaprasza na Spotkanie Opłatkowe wszystkich członków Stowarzyszenia oraz swoich przyjaciół, z którymi na codzień współpracuje. Pomimo tego, że na naszym stole nie zagościł karp to nie zabrakło najważniejszego... miłości, radości i dobroci. Tego dnia mieliśmy okazję posłuchać i zobaczyć występu podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy "Domu Tęcza" prowadzonego przez Stowarzyszenieni MAKI, który wprowadził gości w świąteczną atmosferę i wywołał wzruszenie. Prezes Stowarzyszenia jako przedstawiciel Gwiazdora wręczyła podopiecznym Stowarzyszenia prezenty, ale również zaproszeni goście otrzymali prezenty wykonane przez osoby niepełnosprawne. Bardzo cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy się spotkać i wspólnie spędzić czas, życząc sobie Wesołych i Spokojnych Świąt.

Chcesz pomóc ?

Przekaż nam 1% podatku

lub wpłać pieniądze na konto:

PeKaO S.A.   17 1240 3246 1111 0010 2027 9751

Losowe zdjecia