Aktualności

Członkowie Stowarzyszenia MAKI wyjechali na turnus rehabilitacyjny nad morze.

Łazy 2021 MAKI

W dniach 26.06.-03.07.2021r. siedemdziesięcioosobowa grupa członków ze Stowarzyszenia MAKI w Gnieźnie uczestniczyła w turnusie rekreacyjno-rehabilitacyjnym w EGM w Łazach.
Uczestnicy wyjazdu codziennie chodzili nad morze i korzystali z dobrodziejstw powietrza. Pogoda im dopisała - przez cały pobyt świeciło słońce. Oprócz plażowania i brodzenia po morzu członkowie Stowarzyszenia korzystali z odkrytego basenu tamtejszego ośrodka.
Podczas wyjazdu nie zabrakło również innych atrakcji takich jak ogniska, czy dyskoteki. Wyjazd w dużej mierze mógł się odbyć dzięki wsparciu ludzi o wielkich sercach, którzy swój 1% przekazali właśnie na Stowarzyszenie MAKI. To właśnie dzięki Państwa gestowi mogliśmy zobaczyć uśmiech na twarzach naszych podopiecznych, za co z bardzo dziękujemy.

Chcesz zobaczyć więcej, przejdź do GALERII

Lipcowy spacer nad jezioro

lipcowy spacer nad jezioro

Rozpoczęliśmy wakacje od spaceru nad jezioro, przy okazji poznaliśmy okolicę i dowiedzieliśmy się jak bezpiecznie należy korzystać z kąpielisk.

Chcesz zobaczyć więcej, przejdź do GALERII

Dzień Rodziny w ŚDS "Dom Tęcza"

dzień rodziny 2021

W środę 23.06.2021r. odbył się w Środowiskowym Domu Samopomocy "Dom Tęcza" piknik integracyjny z okazji Dnia Rodziny. Jesteśmy bardzo zadowoleni gdyż ostanie wydarzenia na świecie uniemożliwiały nam taką formę integracji. Wszyscy zaangażowaliśmy się w przygotowania. Podczas zajęć edukacyjnych stworzyliśmy własnoręcznie namalowane zaproszenia dla naszych bliskich. Powstał również plakat z tej okazji witajacy przybyłych gości. Sam piknik był bardzo miłym i aktywnym spotakaniem, kóre zaczęło się od oglądania prezentacji ze zdjęciami z dzieciństwa. Aż trudno było uwierzyć, że byliśmy tacy mali. Poczętunek w postaci ciasta z owocami z naszego ogrodu pozwolił nabyć sił do dalszej aktywności. Wspólne tańce i zabawy sportowe z naszymi rodzinami umiliły ten wyjątkowy i długo wyczekiwany dzień. Czekamy na kolejne zabawy i spotakania na świeżym powietrzu.

Chcesz zobaczyć więcej, przejdź do GALERII

Chcesz pomóc ?

Przekaż nam 1% podatku

KRS 0000312965

lub wpłać pieniądze na konto:

PeKaO S.A.   17 1240 3246 1111 0010 2027 9751

 

Losowe zdjecia