Noc Kabaretowa w ŚDS Gozdowo

noc kabaretowa

Śmiech to zdrowie, w myśl tej zasady podopieczni ŚDS "Dom Tęcza" z radością skorzystali z zaproszenia zaprzyjaźnionego ośrodka z Gozdowa na imprezę integracyjną "Noc Kabaretowa Na Skarpie". W jej trakcie mieli okazję uczestniczyć w wielu konkurencjach, takich jak "Jaka to melodia", dyskotece, ognisku oraz przede wszystkim oglądać prześmieszne kabarety przygotowane przez koleżanki i kolegów z innych placówek. Z zapartym tchem obejrzeli także Fireshow, który na długo zapadł im w pamięci. Po powrocie do ośrodka z ogromnym zaangażowaniem opowiadali o swoich przeżyciach.

Turniej Mini Piłki Nożnej w Trzemesznie

Turniej Trzemszno

18.czerwca 2024r. to historyczna data dla podopiecznych ŚDS "Dom Tęcza", gdyż po kilku latach bojów i intensywnych treningów, drużynie w końcu udało się zwyciężyć w Turnieju Mini Piłki Nożnej, organizowanym przez zaprzyjaźniony Środowiskowy Dom Samopomocy w Trzemesznie. Wynik meczu 4:0 niesamowicie uradował nie tylko drużynę, ale całą społeczność ośrodka, która powitała zwycięzców wiwatami, okrzykami, uściskami oraz symboliczną lampką szampana (oczywiście bezalkoholowego). Gratulacje przyjmowali z radością strzelcy zwycięskich goli: Arkadiusz, który zdobył tytuł króla strzelców i Mateusz. Drużyna miała okazję zintegrować się z przyjaciółmi z Trzemeszna oraz jak zwykle skosztować przygotowanego przez nich pysznego poczęstunku. Dziękując za zaproszenie, wyrazili nadzieję na kolejne tradycyjne już spotkanie w przyszłym roku.

Tęczowy wyjazd do Jarosławca 2024

Jarosławiec 2024

W dniach 12.-14.06.2024r. podopieczni ŚDS "Dom Tęcza" wraz z rodzicami i opiekunami kolejny raz mieli okazję wyjechać do Jarosławca. Dzięki wsparciu wielu przyjaciół, którzy przez cały rok zbierali dla nich nakrętki mogli spędzić radosne trzy dni w tej nadmorskiej miejscowości. Podczas pobytu mieli okazję wypoczywać na plaży, integrować się w trakcie różnych gier i zabaw, grilla oraz dyskoteki, zorganizowanych przez kadrę ŚDS. Dla wszystkich uczestników wycieczki odbyła się w porcie sesja zdjęciowa, po której każdy otrzymał drobną pamiątkę w postaci fotografii. Trudno w kilku zdaniach opisać radość towarzyszącą temu wyjazdowi, dlatego dziękujemy z całego serca za okazywane wsparcie naszym przyjaciołom i darczyńcom, wiedząc, że możemy na Was liczyć.