Aktualności

Wspomnienia z Poezją

wspomnienia z poezją

Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy "Domu Tęcza" prowadzonego przez Stowarzyszenie MAKI w październikowy dzień przygotowali dla swoich kolegów i koleżanek spotkanie z Poezją, w trakcie którego mieli okazję powspominać co wywołało chwile wzruszenia.

Chcesz zobaczyć więcej, przejdź do GALERII

Wycieczka Stowarzyszenia MAKI do Bydgoszczy

Wycieczka w Bydgoszczy

Podopieczni Stowarzyszenia MAKI wraz z opiekunami dnia 7 października 2023r. wybrali się na wycieczkę do Bydgoszczy. Zwiedzili Muzeum Kanału Bydgoskiego, w którym uczestniczyli w żywej lekcji historii "Bicie Pieniądza". Następnie wybrali się do centrum miasta i odwiedzili najważniejsze obiekty miasta m.in.: Operę Bydgoską, śluzę Kanału Bydgoskiego, Wyspę Młyńską, Bydgoską Wenecję oraz wzięli udział w warsztatach mydlanych w Muzeum Mydła i Historii Brudu.

Chcesz zobaczyć więcej, przejdź do GALERII

Dzień Ziemniaka 2023

Dzień Ziemniaka

Pod koniec września zaprosiliśmy do naszego ośrodka bardzo słynną w całej Wielkopolsce ... Pyrę wraz z nią przyjechali zaprzyjaźnieni uczestnicy z ŚDS z Trzemaszna. W czasie spotkania wszyscy dowiedzieli wielu ciekawostek o ziemniakach, wzięli udział w ciekawych konkurencjach i nie mogło zabraknąć przysmaków w roli głównej z pyrą.

Chcesz zobaczyć więcej, przejdź do GALERII

Chcesz pomóc ?

Przekaż nam 1,5 % podatku

KRS 0000312965

1 5 procent

lub wpłać pieniądze na konto:

PeKaO S.A.   17 1240 3246 1111 0010 2027 9751

 

Losowe zdjecia