Turniej Mini Piłki Nożnej w Trzemesznie

Turniej Trzemszno

18.czerwca 2024r. to historyczna data dla podopiecznych ŚDS "Dom Tęcza", gdyż po kilku latach bojów i intensywnych treningów, drużynie w końcu udało się zwyciężyć w Turnieju Mini Piłki Nożnej, organizowanym przez zaprzyjaźniony Środowiskowy Dom Samopomocy w Trzemesznie. Wynik meczu 4:0 niesamowicie uradował nie tylko drużynę, ale całą społeczność ośrodka, która powitała zwycięzców wiwatami, okrzykami, uściskami oraz symboliczną lampką szampana (oczywiście bezalkoholowego). Gratulacje przyjmowali z radością strzelcy zwycięskich goli: Arkadiusz, który zdobył tytuł króla strzelców i Mateusz. Drużyna miała okazję zintegrować się z przyjaciółmi z Trzemeszna oraz jak zwykle skosztować przygotowanego przez nich pysznego poczęstunku. Dziękując za zaproszenie, wyrazili nadzieję na kolejne tradycyjne już spotkanie w przyszłym roku.

Tęczowy wyjazd do Jarosławca 2024

Jarosławiec 2024

W dniach 12.-14.06.2024r. podopieczni ŚDS "Dom Tęcza" wraz z rodzicami i opiekunami kolejny raz mieli okazję wyjechać do Jarosławca. Dzięki wsparciu wielu przyjaciół, którzy przez cały rok zbierali dla nich nakrętki mogli spędzić radosne trzy dni w tej nadmorskiej miejscowości. Podczas pobytu mieli okazję wypoczywać na plaży, integrować się w trakcie różnych gier i zabaw, grilla oraz dyskoteki, zorganizowanych przez kadrę ŚDS. Dla wszystkich uczestników wycieczki odbyła się w porcie sesja zdjęciowa, po której każdy otrzymał drobną pamiątkę w postaci fotografii. Trudno w kilku zdaniach opisać radość towarzyszącą temu wyjazdowi, dlatego dziękujemy z całego serca za okazywane wsparcie naszym przyjaciołom i darczyńcom, wiedząc, że możemy na Was liczyć.

Chcesz zobaczyć więcej, przejdź do GALERII

Stowarzyszenie MAKI obchodzi 15-lecie ŚDS "Dom Tęcza"

15-lecie ŚDS

Koncert Charytatywny z okazji 15 lecia działalności ŚDS "Dom Tęcza" prowadzonego przez Stowarzyszenie MAKI. Był to wieczór który zapamiętamy bardzo długo nie tylko z powodu zaproszonych wspaniałych gości którzy zaszczycili nas swoją obecnością, a wśród nich trzech prezydentów Miasta Gniezna, ale emocje jakie towarzyszyły temu wieczorowi. W koncercie uczestniczyli przyjaciele, rodzice i podopieczni. Tego dnia nie mogło zabraknąć wielu podziękowań i życzeń, a atmosfera była bardzo wzruszająca. Wiele ciepłych słów skierowano do Pani Renaty Szarzyńskiej Prezes Stowarzyszenia MAKI. Cały wieczór uświetnił występ znakomitego wokalisty francuskiego, aranżera i kompozytora - Chrisa Schittulli. Artyście towarzyszył duet wybitnych muzyków: Mariusz Dubrawski - pianista, kompozytor i autor aranżacji oraz akordeonista - Karol Podkul.

Chcesz pomóc ?

Przekaż nam 1,5 % podatku

1 5 procent

lub wpłać pieniądze na konto:

PeKaO S.A.   17 1240 3246 1111 0010 2027 9751

Losowe zdjecia