Stowarzyszenie MAKI zaprasza na Koncert Charytatywny "Edith Piaf i Oni..."

koncert edithStowarzyszenie MAKI z okazji 15 - lecia ŚDS „Dom Tęcza” zaprasza na Koncert Charytatywny „Edith Piaf i Oni...”
Stowarzyszenie MAKI (Miłość, Aktywność, Korzyść, Integracja) to inicjatywa rodziców osób z niepełnosprawnością intelektualną. Chęć wsparcia naszych dzieci i potrzeba zmian w ich życiu stała się fundamentem wspólnego zaangażowania. Stowarzyszenie MAKI od 15 lat prowadzi Środowiskowy Dom Samopomocy „Dom Tęcza” w Gnieźnie dla 40 osób z niepełnosprawnością intelektualną i autyzmem. Chcąc podziękować społeczności lokalnej za tak pozytywne wspieranie naszych działań przez tyle lat pragniemy zaprosić mieszkańców Gniezna na Koncert Charytatywny.

Program pt. "Edith Piaf i Oni" osnuty jest wokół relacji Edith Piaf z najważniejszymi mężczyznami Jej życia. Utwory muzyczne przeplatają się tu z tekstami budującymi opowieść o miłości, szczęściu i dramatach... Oprócz wielkich przebojów Piaf usłyszeć można znane utwory z repertuaru m. in. Yvesa Montanda, Charlesa Aznavoura, Georgesa Moustakiego, czy Gilberta Bécaud.
Piosenki w wykonaniu wokalistów zabrzmią po francusku i po polsku, w solowych wersjach, a także w duetach. Niezaprzeczalnym walorem koncertu są nowe, interesujące aranżacje Mariusza Dubrawskiego nawiązujące do tradycji piosenki francuskiej. Twórczyni programu Justyna Bacz – piosenkarka, lingwistka, autorka tekstów, muzyki i przekładów piosenek, zaprosiła do udziału w koncercie znakomitego wokalistę francuskiego, aranżera i kompozytora – Chrisa Schittulli.
Artystom towarzyszy duet wybitnych muzyków: Mariusz Dubrawski – pianista, kompozytor i autor aranżacji oraz akordeonista – Karol Podkul.

Bilety w cenie 65,00 do nabycia:
- w siedzibie Stowarzyszenia MAKI ul. Sikorskiego 12 w Gnieźnie
- na www.kupbilecik.pl
Zapraszamy serdecznie

Życzenia Wielkanocne 2024

życzenia wielkanocne 2024

Śniadanie Wialkanocne 2024

śniadanie wielkanocne 2024

Wielkanoc to dla nas czas wielkich przygotowań, malowania pisanek, pieczenia babeczek. To czas radości, wzajemnej życzliwości, budzącej się do życia przyrody. Taka wiosenna i świąteczna atmosfera zapanowała w ŚDS "Dom Tęcza". Tradycyjnie wszyscy spotkaliśmy się na Wielkanocnym Śniadaniu organizowanym przez Stowarzyszenie MAKI. Po szczerych i pięknych życzeniach naszych gości kosztowaliśmy tradycyjne wielkanocne potrawy, a rozmowom nie było końca. Bardzo dziękujemy Wszystkim za ten wspólnie spędzony czas.