Koncert DIVINO - możliwość zwrotu biletów

zwrot biletówStowarzyszenie MAKI pragnie Państwa poinformować, że jest możliwość zwrotu zakupionych biletów na koncert trzech fancuskich tenorów DIVINO. Bilety można zwracać w siedzibie Stowarzyszenia MAKI przy ul. Sikorskiego 12 w Gnieźnie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7-15 po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym pod numerem (61) 223-11-90. Warunkiem zwrotu jest umówienie się na konkretny dzień i godzinę oraz należy mieć przy sobie zwracany bilet. Jeszcze raz bardzo Państwu dziękujemy że chcieliście spędzić z nami to wyjątkowe wydarzenie.

Kadra ŚDS przebadana na Covid-19

covid19

Bezpieczeństwo uczestników ŚDS "Dom Tęcza", szczególnie w tym trudnym czasie trwającej pandemii COVID-19 jest naszym najwyższym priorytetem. Dlatego właśnie my - kadra ŚDS "Dom Tęcza" poddaliśmy się badaniu na tę chorobę. Możemy z całą odpowiedzialnością ogłosić, iż nasze wyniki są negatywne. Cieszymy się z całego serca, że z tą świadomością możemy dalej z Wami pracować i spędzać czas.
Z pozdrowieniami
Kierownik i Kadra ŚDS "Dom Tęcza".

Chcesz zobaczyć więcej, przejdź do GALERII

Powrót uczestników ŚDS "Dom Tęcza" na zajęcia :)

W końcu nadszedł ten długo wyczekiwany przez wszystkich dzień kiedy to Środowiskowy Dom Samopomocy "Dom Tęcza" znowu zaczął funkcjonować. Kadra przygotowywała się bardzo długo na ponowne przyjęcie uczestników, zapewniając im najbezpieczniejsze warunki pracy. To właśnie dzięki ciężkiej pracy terapeutów udało otworzyć się ŚDS pierwszym dniu po zniesieniu zawieszenia. Edukacji nigdy dość, w pierwszy dzień po długiej nieobecności terapeuci zaplanowali zajęcia edukacyjne - eksperyment wirusowy, by pokazać wszystkim za pomocą fioletowej farby jak szybko rozprzestrzeniają się wirusy czy bakterie, a tym samym jak ważna jest higiena rąk i w jaki prawidłowy sposób należy zakładać i ściągać rękawiczki, czy maseczki. Miało to na celu pokazanie jak kluczowe jest mycie rąk w powstrzymaniu rozprzestrzeniania się wirusa.🦠 Uczestnicy mieli okazję również zapoznać się z nowymi zasadami dbania o siebie i innych, które są związane z rekomendacjami Ministra. Oczywiściwe oprócz pracy na pracowniach nie może zabraknąć czasu spędzanego na świeżym powietrzu. U nas w ogrodzie nie tylko się odpoczywa🤪 Terapia pracą to idealny sposób na dotlenienie i kontakt z naturą.

Chcesz zobaczyć więcej, przejdź do GALERII

Chcesz pomóc ?

Przekaż nam 1% podatku

lub wpłać pieniądze na konto:

PeKaO S.A.   17 1240 3246 1111 0010 2027 9751

Losowe zdjecia