Życzenia Świąteczne od Stowarzyszenia MAKI

życzenia świateczne

Spotkanie Opłatkowe 2021

spotkanie opłatkowe

Spotkanie Opłatkowe w tym roku planowaliśmy troszeczkę inne, mieliśmy nadzieję że uda nam się spotkać w większym gronie z zaproszonymi gośćmi. Jednakże ze względu na zaistniałą sytuację i troskę o zdrowie Naszych podopiecznych musieliśmy zmienić plany. Najważniejsze, że spędziliśmy ten czas razem. Były tradycyjne dania takie jak m.in. barszcz, pierogi, groch z kapustą oraz słodki poczęstunek, przed którym pobłogosławił potrawy zaproszony ks. Krzysztof Szkopek. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy, ale najważniejszym akcentem tego spotkania był występ muzyczny naszych kolegów i koleżanek. Nie zabrakło również prezentów, które w imieniu Stowarzyszenia wręczyła wszystkim Prezes p. Renata Szarzyńska. To był dzień pełen magii, wzruszeń i świątecznej atmosfery... BO BYLIŚMY RAZEM.

Mikołajkowy Turniej w Badmintona

Mikołakowy Turniej Badmintona

Na pozątku grudnia odbył się u nas Mikołajkowy Turniej w Badmintona Osób Niepełnosprawnych, trochę inny bo wewnętrzny bez zaproszonych gości, ale z takimi samymi emocjami. W ramach wcześniejszch eliminacji do turnieju przystąpiło ośmioro uczestników, lecz na podium stanęli:
I miejsce Arkadiusz K.
II miejsce Mateusz N.
III miejsce Amanda Ł.
W tym roku wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody. Wszystkim gratulujemy 👏