Stowarzyszenie MAKI 1% Podatku

W imieniu Podopiecznych Stowarzyszenia MAKI, składamy gorące podziękowania Państwu, za wsparcie poprzez przekazanie 1% podatku dochodowego za rok 2020. Przekazane środki finansowe od różnych osób utwierdzają nas w przekonaniu, że nie brakuje ludzi wrażliwych, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka. Państwa 1% podatku podarowany naszym Podopiecznym przelał w ich serce ogromną nadzieję, że będą mieli szansę sfinansować kosztowną rehabilitację, aby powrócić do normalnego życia i w pełni cieszyć się pięknem świata.                                                                                                                        Dziękujemy za wielkie i wrażliwe serca,życzymy dużo zdrowia i pomyślności na każdy dzień życia.                      Będziemy Państwu wdzięczni za pamięć i wsparcie, żywimy nadzieję,że będziemy mogli liczyć na Państwa życzliwość w przyszłym roku podatkowym. .                                                                                                                                                                                            Z Wyrazami Wdzięczności
Zarząd Stowarzyszenia MAKI

1% podatku

Życzenia Świąteczne 2020

życzenia świąteczne 2020

Choinka dla Seniora

choinka dla senioraŚwięta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, spędzony w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Z powodu panującej na świecie pandemii święta stanęły pod znakiem zapytania. Ostatni okres stał się dla wszystkich ludzi bardzo trudny. Martwimy się o zdrowie nasze i naszych bliskich. Obostrzenia związane z pandemią spowodowały, że spotkania z bliskimi i odwiedziny stały się dla niektórych niemożliwe. W takiej sytuacji znaleźli się mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Gnieźnie. Pandemia spowodowała, że w okresie świątecznym nie będą mogli spotkać się z bliskimi. W tej sytuacji dorosłe osoby z niepełnosprawnością intelektualną z ŚDS Dom Tęcza prowadzonego przez Stowarzyszenie MAKI postanowiły wykonać dla mieszkańców gnieźnieńskiego DPS-u świąteczne prezenty by wywołać uśmiech na ich twarzach. Z pomocą rodziców i terapeutów powstała akcja „CHOINKA DLA SENIORA”. Uczestnicy Domu Tęcza pracując zdalnie w domach wykonali choinki z pomocą rodziców. Wykonane ozdoby zostały odebrane i zapakowane przez terapeutów. W całości przygotowane upominki zostały przekazane dla podopiecznych DPS-u przez Wiceprezes Stowarzyszenia MAKI p. Annę Trepińską-Małek oraz kierownika ŚDS Dom Tęcza p. Magdalenę Szot. Cała akcja przebiegła bardzo sprawnie, a uczestnicy ŚDS z wielką radością i zaangażowaniem wykonali upominki z myślą, że mogą zrobić dla drugiego człowieka coś dobrego. Za ofiarowane podarunki otrzymali podziękowanie i wielką radość z pomocy drugiemu człowiekowi.