Media o nas

informacjelokalne.plgniezno.eugniezno.naszemiasto.plmoje-gniezno.pltv.gniezno.plmedioznawcza.pl

Stowarzyszenie MAKI: Niezwykła sesja fotograficzna w Domu Tęcza

Sesja fotograficzna w ŚDS Dom Tęcza3 kwietnia 2013 w Środowiskowym Domu Samopomocy "Dom Tęcza", który jest prowadzony przez Stowarzyszenie Maki, odbyła się niezwykła sesja fotograficzna. Spotkanie to było kolejną odsłoną zajęć z cyklu "Tęczowe spotkania z pasją". Dorosłe osoby z niepełnosprawnością intelektualną podczas spotkania miały możliwość poznania jednej z pasji, jaką jest fotografowanie, nie była to jedyna atrakcja. Gościem spotkania był gnieźnieński fotograf Waldek Stube, który umożliwił podopiecznym "Domu Tęcza" samodzielne wykonanie zdjęć. Zajęcia były bardzo ekscytujące gdyż niepełnosprawni, pod okiem fachowca brali do ręki aparat, robiąc sobie nawzajem zdjęcia. Mogli w ten sposób poznać i wcielić się w rolę fotografa. Więcej...

Zamieszczone w dziale Co piszą o nas inni... zdjęcia, filmy, znaki graficzne, loga oraz fragmenty treści artykułów są własnością serwisów internetowych publikujących informacje o Stowarzyszeniu MAKI, Środowiskowym Domu Samopomocy "Dom Tęcza" i zostały użyte na prawach cytatu. W tym dziale, przy każdej cytowanej treści został umieszczony link (zakładka Więcej...) do źródłowego serwisu.