Spotkanie z drużyną KKS Lech Poznań

Spotkanie z drużyną KKS Lech PoznańDnia 24 stycznia 2012 r byliśmy zaproszeni przez Prezydenta Miasta Gniezna wraz z opiekunami na spotkanie znanych piłkarzy klubu KKS Lech Poznań na ich mały trening. Więc pojechaliśmy na stadion piłkarski MIESZKA Gniezno. Było super i bawiliśmy się świetnie. Mogliśmy z bliska porozmawiać z piłkarzami. Piłkarze odpowiadali na wszystkie nasze pytania również mogliśmy zrobić zdjęcia ze słynnymi piłkarzami KKS LECH POZNAŃ. Mieliśmy tez wielką szansę dostać od słynnych piłkarzy piłkę nożną z podpisami i szalik. Również nasza Pani Prezes dostała od piłkarzy koszulkę z podpisami wszystkich piłkarzy oraz trenera drużyny, zawiśnie ona na honorowym miejscu w DOMU TĘCZA. Te rzeczy które dostaliśmy są wyjątkowe , ponieważ nie są zwyczajne, tylko te rzeczy były z osobistych rąk samych piłkarzy KKS LECH POZNAŃ i dlatego one są tak wyjątkowe i cenne dla kibiców do których zaliczają się uczestnicy ŚDS „Dom Tęcza".

Mieliśmy też okazje porozmawiać z samym kapitanem drużyny i też z piłkarzami. Dla kibiców to jest wielki zaszczyt, że mogli twarzą w twarz się spotkać z gwiazdami wielkiej piłki nożnej. Kapitan drużyny dał prezydentowi koszulkę z numerem 10 i jego nazwiskiem. Prezydent odwdzięczył się i postanowił przekazać tą koszulkę na rzecz osób niepełnosprawnych. Również dostaliśmy od samego kapitana drużyny zaproszenie na większy pokaz do Poznania na stadion piłkarski.

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć, przejdź do GALERII