Wielkanoc w Stowarzyszeniu MAKI

Wielkanoc w Stowarzyszeniu MAKIZgodnie z coroczną tradycją także w tym roku przygotowaliśmy uroczyste Śniadanie Wielkanocne. Uroczystość odbyła się 5-tego kwietnia z udziałem zaproszonych gości, wśród których swoją obecnością zaszczycił nas Prezydent Miasta Gniezna, przedstawiciele władz samorządowych oraz nasi darczyńcy i wspierający nas od lat przyjaciele. Spotkanie rozpoczęła Prezes Stowarzyszenia MAKI pani Renata Szarzyńska witając przybyłych, złożyła wszystkim życzenia na zbliżający się świąteczny czas. Podczas spotkania zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się z działalnością Domu przedstawioną w przygotowanej przez uczestników „Domu Tęcza" prezentacji multimedialnej. Przy pięknie przystrojonym, wielkanocnym stole spotkali się uczestnicy i kadra ŚDS oraz zaproszeni goście. Pojawiły się tradycyjne wielkanocne potrawy m.in.: jajka, chrzan, biała kiełbasa, wielkanocny żur oraz ciasta. Uroczyste śniadanie, bogatą oprawę oraz smaczne jedzenie przygotowali uczestnicy ośrodka pod czujnym okiem terapeutów.

Nie zabrakło ciepłej, radosnej atmosfery i życzliwości. Podopieczni przygotowali również własnoręcznie wykonane upominki, którymi obdarowali przybyłych gości. Śniadaniu towarzyszył iście świąteczny nastrój, liczne wielkanocne dekoracje i suto zastawiony stół nie pozostawił wątpliwości, że Święta Wielkiej Nocy są tuż, tuż...
Życzymy wszystkim Wesołych Zdrowych Świąt Wielkanocnych, smacznego święconego jajka i mokrego Dyngusa. Wesołego Alleluja życzą kadra i uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy „Dom Tęcza".

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć, przejdź do GALERII