Mikołajkowy turniej badmintona

Mikołajkowy turniej badmintonaMikołajki to czas, w którym obdarowujemy się drobnymi prezentami, spotykamy się z bliskimi, przyjaciółmi, miło spędzamy czas. Takie miłe spędzanie czasu z przyjaciółmi odbyło się 6 grudnia 2011 w czasie zorganizowanego w ŚDS „Dom Tęcza" I Mikołajkowego turnieju osób niepełnosprawnych w BADMINTONA . W turnieju tym brały udział 3 drużyny: ŚDS Trzemeszno, WTZ Kłecko, oraz organizator ŚDS" Dom Tęcza" z Gniezna.
Rywalizacja odbywała się na naszej dużej sali, gdzie wytyczono linie boiska i rozłożono siatkę. Nic więcej nie było potrzebne tylko chęć do zabawy, gry i zdrowej rywalizacji. Zaproszeni goście przyjechali do nas przygotowani i po krótkiej rozgrzewce wszystkich zespołów rozpoczęła się zabawa. System rozgrywek był następujący: każda drużyna grała z pozostałymi drużynami. Drużyna z ŚDS z Trzemeszna okazała się bezkonkurencyjna, zostawiając swoich rywali w tyle. Między WTZ Kłecko a ŚDS "Dom Tęcza" potrzebna była dogrywka by rozstrzygnąć srebrnych i brązowych medalistów.

Poniżej przedstawiamy tabelę rozgrywek:

MIEJSCE

DRUŻYNA

SETY WYGRANE

ŚDS Trzemeszno

3

WTZ Kłecko

3 (2+1)

ŚDS :Dom Tęcza” Gniezno

2

W trakcie turnieju trwała miła, koleżeńska atmosfera. Gra przebiegała według zasad fair play, a dopingu nie brakowało dla każdej z drużyn. Po zakończonych rozgrywkach był skromny poczęstunek, gdzie zawodnicy jak i kibice mogli się posilić. Po rozmowach i wspólnym spędzaniu czasu była niespodzianka, przygotowana dla trenerów wszystkich drużyn. Rozegrali oni turniej między sobą, wywołując wśród kibiców dużo śmiechu i dostarczając mnóstwo zabawy. Na zakończenie wspólnej rywalizacji rozdano pamiątkowe dyplomy i „ZŁOTE LOTKI 2011"za uczestnictwo w turnieju. Spotkanie podobało się naszym przyjaciołom, którzy zadeklarowali chęć brania udziału w tym turnieju w przyszłym roku.

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć, przejdź do GALERII