Czy BOWLING to sport tylko dla sprawnych? Mówimy stanowczo: NIE!!!

BowlingKręgle- Bowling, czy to sport tylko dla osób sprawnych? NIE!!! Od kilku już lat Warsztaty Terapii Zajęciowej z Gniezna organizują Turniej Kręglarski dla osób niepełnosprawnych z terenu Gniezna, powiatu gnieźnieńskiego. Uczestniczą w nim także osoby z województwa wielkopolskiego, z poza powiatu gnieźnieńskiego. Także w tym roku my - Środowiskowy Dom Samopomocy „Dom Tęcza" otrzymaliśmy zaproszenie i 2 grudnia wybraliśmy się do Klubu NEST w Gnieźnie, gdzie był organizowany wspomniany turniej. Turniej profesjonalnie przygotowany, umożliwił rywalizację 8 drużyn, po 5 zawodników w każdej drużynie. Klasyfikacja była drużynowa, ale przewidziano również nagrodę indywidualną. Zabawa, bo tak podeszliśmy do tego turnieju, pomimo porażek, jakie nam sie przytrafiały, była udana. Oceniając nasz występ, jesteśmy zadowoleni i wiemy już co w naszej grze należy poprawić, a co wymaga jedynie utrzymania na takim samym poziomie.

W trakcie rozgrywek turniejowych trwała dyskoteka, na której przygrywał nam DJ. Po rozegranym turnieju wszyscy uczestnicy zjedli pyszny obiad i deser. Mamy nadzieje, że za rok również zostaniemy zaproszeni na turniej i dobrze się bawiąc będziemy mogli walczyć o zwycięstwo.

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć, przejdź do GALERII