Wspaniałe zakończenie wakacji

NeufarDnia 10 września 2011 roku Stowarzyszenie Maki zorganizowało wyjazd do NENUFAR Clubu w Kościanie. Uczestnicy brali aktywny udział we wspaniałej przygodzie pełnej zagadek. Pod opieką animatorów aktywnie spędziliśmy czas. Płynęliśmy tratwą z opiekunami przebranymi za piratów. Po drodze mijaliśmy miniaturowe budowle świata. Podróż zakończyła się odnalezieniem skarbu i otrzymaniem nagrody w postaci cukierków. Kolejnym etapem wycieczki było zwiedzanie Świata Bajek, gdzie znajdowało się 20 domków i każdy jeden z nich obrazował jedną z popularnych bajek. Wszyscy mieli możliwość zwiedzania tych domków. Następnie uczestnikom wręczono pamiątkowe dyplomy. Przed posiłkiem odbyło się jeszcze Mini Disco Show, z czego najbardziej cieszyli się najmłodsi. Smaczny obiad i lody zakończyły naszą całodzienną wyprawę do Kościana.

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć, przejdź do GALERII