FESTYN RADOŚCI ze Stowarzyszeniem MAKI

Festyn RadościNa Gnieźnieńskim Rynku 27 kwietnia odbył się Festyn Radości dedykowany św. Janowi Pawłowi II. Na scenie występowały dzieci z przedszkoli i szkół, później zespoły z Miejskiego Ośrodka Kultury i gnieźnieńskich parafii. Ponadto prezentowały się działające w mieście stowarzyszenia. Stowarzyszenie MAKI jako współorganizator imprezy zadbał o najmłodszych mieszkańców Gniezna organizując dla nich zajęcia plastyczne, konkurencje sportowe oraz stoiska z malowaniem twarzy dla dzieci, prowadzone przez kadrę ŚDS "Dom Tęcza" oraz wolontariuszy z III Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie.  Na zakończenie festynu na scenie pojawił się zespół TakLoopNie, którego liderem jest gnieźnianin Aleksander Schmidt. Zespól wykonał utwory ze swojej płyty "Człowiek w zielonym korytarzu". Oprócz Joanny Koniecznej, której głos można usłyszeć też na płycie, gościnnie zaśpiewała także Natalia Braciszewska-Kijak. Na zakończenie grupa zaprosiła wszystkich do wspólnego zaśpiewania "Barki" - ulubionego utworu św. Jana Pawła II.

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć, przejdź do GALERII