Spotkanie Opłatkowe Stowarzyszenia MAKI

Wigilia 2014Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, dla Stowarzyszenia MAKI również. Właśnie w tym okresie corocznie wszyscy członkowie Stowarzyszenia MAKI oraz zaproszeni goście mają okazję wspólnie z całymi rodzinami na spotkanie. W tym roku dnia 16 grudnia na Sali widowiskowej spotkały się osoby niepełnosprawne ze swoimi rodzinami oraz zaproszeni goście. Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy „Dom Tęcza" specjalnie na tę okazję przygotowali pod okiem pani Soni dwie kolędy, które wprowadziły nastrój świąteczny, nie zabrakło również składania życzeń, dzielenia się opłatkiem, ale co równie ważne w tym okresie szczególnie dla dzieci nie zabrakło prezentów. Atmosfera tego dnia była iście świąteczna i radosna. A wszystkim, których zabrakło tego dnia z nami życzymy Wesołych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.