Stowarzyszenie MAKI otrzymuje sprzęt od Gnieźnieńskich Spółdzielców

przekazanie sprzętuUczestnicy "Domu Tęcza" wraz z Panią Prezes Renatą Szarzyńską 23 marca 2015r. gościli w ŚDS Gnieźnieńskich Spółdzielców. Prezes Banku Spółdzielczego w Gnieźnie, Prezes PSS "Społem" w Gnieźnie oraz Prezes Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej tego dnia dokonali uroczystego przekazania sprzętu niezbędnego do terapii zajęciowej dla osób niepełnosprawnych m.in.: pieca do wypalania ceramiki oraz hafciarki. Podopieczni Stowarzyszenia MAKI i ŚDS w ramach podziękowania zaprosili gości na słodki poczęstunek oraz przygotowali własnoręcznie prace, które podarowali swoim darczyńcom. Bardzo dziękujemy za pomoc w zapewnieniu osobom niepełnosprawnym sprzętu, który możliwi im rozwój manualny oraz ich kreatywność.

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć, przejdź do GALERII