Spotkanie Opłatkowe Stowarzyszenia MAKI

wigilia 2015Spotkania Opłatkowe w Stowarzyszeniu MAKI stały się tradycją i na stałe wpisały się w kalendarz bożonarodzeniowych spotkań. Tegoroczne spotkanie odbyło się 22 grudnia w Centrum Kultury eSTeDe „Scena to Dziwna". Takie spotkania, to nie tylko okazja do goszczenia się, wręczenia prezentów i paczek, ale przede wszystkim, to lekcja tolerancji dla wszystkich, zdrowych i pełnosprawnych z niepełnosprawnymi, których życie i w jakimś stopniu los doświadczył. Wigilijne spotkanie było niewątpliwie dla wszystkich uczestników niezapomniane, przekazujące wrażliwość, tolerancję, zrozumienie, a przede wszystkim miłość. Z pewnością, chwile spędzone razem były magiczne i niezapomniane. Oby takie wartości towarzyszyły nam w codziennej pracy i kontakcie z drugim człowiekiem przez nadchodzący nowy rok.