Integracyjny wyjazd Stowarzyszenia MAKI do Rewala

Rewal 2022

"Sama wrażliwość to za mało, żeby pomóc niezbędne jest konkretne działanie..."

W imieniu dzieci oraz dorosłych osób niepełnosprawnych, ich rodzin i Zarządu składamy gorące podziękowania Państwu, którzy obdarzyli nas zaufaniem i przekazali 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia MAKI. Przekazane środki finansowe z różnych stron Polski utwierdzają nas w przekonaniu, że nie brakuje ludzi wrażliwych, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka, a w szczególności osób niepełnosprawnych i ich rodzin. Pozyskane środki finansowe zostały wykorzystane zgodnie ze statutowymi celami organizacji i przeznaczone m.in. na integracyjny wyjazd do Rewala, który pozwolił rodzicom na aktywne spędzanie czasu ze swoim niepełnosprawnym dzieckiem. Uśmiech i szczęście osób niepełnosprawnych, to największa nagroda dla osób opiekujących się nimi. To właśnie tacy ludzie jak Państwo, dają drugiemu człowiekowi słabszemu nadzieję i miłość.