Spotkanie Opłatkowe Stowarzyszenia MAKI

spotkanie opłatkowe 2018

Stało się tradycją, że w grudniu Stowarzyszenie MAKI zaprasza na Spotkanie Opłatkowe wszystkich członków Stowarzyszenia oraz swoich przyjaciół, z którymi na codzień współpracuje. Pomimo tego, że na naszym stole nie zagościł karp to nie zabrakło najważniejszego... miłości, radości i dobroci. Tego dnia mieliśmy okazję posłuchać i zobaczyć występu podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy "Domu Tęcza" prowadzonego przez Stowarzyszenieni MAKI, który wprowadził gości w świąteczną atmosferę i wywołał wzruszenie. Prezes Stowarzyszenia jako przedstawiciel Gwiazdora wręczyła podopiecznym Stowarzyszenia prezenty, ale również zaproszeni goście otrzymali prezenty wykonane przez osoby niepełnosprawne. Bardzo cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy się spotkać i wspólnie spędzić czas, życząc sobie Wesołych i Spokojnych Świąt.