Tęczowy wyjazd do Jarosławca

Jarosławiec 2019W maju uczestnicy ŚDS "Domu Tęcza" prowadzonego przez Stowarzyszenie MAKI wraz z opiekunami wyjechali na pięciodniowy odpoczynek nad polskie morze. W Jarosławcu czekało nas wiele atrakcji, a przede wszystkim słoneczko. Podczas pobytu wielokrotnie spacerowaliśmy brzegiem morza, nie mogło również zabraknąć lodów i gofrów. W ramach zajęć integracyjnych odbywały się rózne zabawy i konkurencje zarówno sportowe, jak i rekreacyjne m.in. karaoke, kalambury, zabawa w chowanego, wieczór śpiewu, zabawy taneczne, wspólne grillowanie i wiele, wiele innych. Czas spędzony wspólnie upłynął nam szybko i w bardzo dobrych nastrojach. Dziękujemy właścicelowi OWR BARKA za tak miłe przyjęcie, przepyszne domowe jedzenie i bardzo dobre warunki w domkach postawionych w sosnowym lesie. Ale przede wszystkim dziękujemy wszystkim naszym Przyjaciołom, którzy wspierali nasz wyjazd poprzez zbieranie nakrętek dla podopiecznych Domu Tęcza oraz gościom bawiącym się razem z nami na Pierwszym Charytatywnym Balu Karnawałowym Stowarzyszenia MAKI, to dzięki Państwa dobrym seruszkom udało nam się uzbierać pieniądze na tegoroczny wyjazd. Jest wiele osób niepełnosprawnych, które po raz pierwszy mogły pojechać nad morze, albo dla których ten wyjazd jest jedyną alternatywą spędzenia wakacji poza miejscem zamieszkania. Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY i mamy nadzieję, że nadal będą Państwo razem z nami.