Stowarzyszenie MAKI pojechało do Niechorza

Niechorze 2023

W dniach 24-30 czerwca wyjechaliśmy do Niechorza. Jak co roku naszym celem był wypoczynek, spotkania z przyjaciółmi, integracja. W tym roku mogliśmy skorzystać także z zabiegów fizykalnych, które zapewnił nam Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy Natalia. Pogoda dopisała, dlatego korzystaliśmy z atrakcji jakie są w Niechorzu. Zwiedziliśmy Motylarnie, byliśmy na latarni, chodziliśmy na plaże. Część grupy pojechała na wycieczkę do Kołobrzegu. Tam popłynęli statkiem i zwiedzili starówkę. Nie zbrakło też ogniska , pieczonych kiełbasek i ziemniaków. Wszystko to przy muzyce i tańcach.
Te wspaniałe chwile mogliśmy przeżyć dzięki ludziom dobrego serca, którzy kolejny rok przekazali 1% dla naszego Stowarzyszenia Maki. Liczymy na dalsze wsparcie. Dziękujemy.