Media o nas

informacjelokalne.plgniezno.eugniezno.naszemiasto.plmoje-gniezno.pltv.gniezno.plmedioznawcza.pl

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych z "Makami"

Międzynarodowy Dzień Osób NiepełnosprawnychOsoby niepełnosprawne i ich najbliżsi, członkowie Stowarzyszenia MAKI, spotkali się wczoraj w gnieźnieńskim Centrum Kultury eSTeDe, by świętować Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Okazją było podsumowanie projektu zatytułowanego „Niepełnosprawny mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego aktywnym Wielkopolaninem" realizowanego przez stowarzyszenie od kwietnia. Projekt uzyskał wsparcie finansowe Starostwa Powiatowego w Gnieźnie. Został on zainaugurowany w kwietniu tego roku podczas obchodów Dni Gniezna. Wówczas jego uczestnicy namalowali obrazy, przedstawiające m.in. katedrę. Przez kolejne miesiące przedsięwzięcie było kontynuowane. Więcej...

Zamieszczone w dziale Co piszą o nas inni... zdjęcia, filmy, znaki graficzne, loga oraz fragmenty treści artykułów są własnością serwisów internetowych publikujących informacje o Stowarzyszeniu MAKI, Środowiskowym Domu Samopomocy "Dom Tęcza" i zostały użyte na prawach cytatu. W tym dziale, przy każdej cytowanej treści został umieszczony link (zakładka Więcej...) do źródłowego serwisu.