Media o nas

informacjelokalne.plgniezno.eugniezno.naszemiasto.plmoje-gniezno.pltv.gniezno.plmedioznawcza.pl

Medioznawcy i Stowarzyszenie "Maki" - ręka w rękę przez świat

Śniadanie wielkanocne w Stowarzyszeniu Maki28 marca 2013 roku o godzinie 11.00 w Stowarzyszeniu Maki przy ulicy Zabłockiego 12 w Gnieźnie odbyło się śniadanie wielkanocne. Główną atrakcją było krótkie przedstawienie, wystawione przez uczestników "Domu Tęcza" oraz uczniów III LO (w tym Uniwersyteckiej Klasy Medioznawczej) pod kierunkiem Pani Agnieszki Kozłowskiej. Ważną osobistością na tym spotkaniu był prezydent miasta Gniezna - Jacek Kowalski, zaszczyciła nas także Pani Beata Czechańska - dyrektor III LO w Gnieźnie oraz Renata Szarzyńska - prezes tego wspaniałego domu. Po inscenizacji było śniadanie Wielkanocne, przygotowane przez uczestników, na którym pojawiły się podstawowe potrawy świąteczne takie jak: jajka, żurek, babka, sernik, biała kiełbasa i baranek z masła. Więcej...

Zamieszczone w dziale Co piszą o nas inni... zdjęcia, filmy, znaki graficzne, loga oraz fragmenty treści artykułów są własnością serwisów internetowych publikujących informacje o Stowarzyszeniu MAKI, Środowiskowym Domu Samopomocy "Dom Tęcza" i zostały użyte na prawach cytatu. W tym dziale, przy każdej cytowanej treści został umieszczony link (zakładka Więcej...) do źródłowego serwisu.