Turniej Mini Piłki Nożnej w Trzemesznie

turniejW dniu 13.09.2016 roku zostaliśmy zaproszeni na VI Turniej Mini Piłki Nożnej do Trzemeszna, razem z nami udział w rywalizacji wzięli zawodnicy z ŚDS Trzemeszno, ŚDS „Dom Anki" z Gniezna, WTZ Bielice, DPS Skubarczewo oraz my ŚDS „Dom Tęcza". Pojechaliśmy w pięcioosobowym składzie p. Natalia, p. Mateusz, p. Robert, p. Adam, p. Arek. Naszej drużynie na turnieju udało się wywalczyć drugie miejsce gdzie w finale musieliśmy uznać wyższość gospodarzy turnieju drużyny z ŚDS w Trzemesznie, przegrywając po zaciętym meczu 0:1. Pan Mateusz, czyli kapitan naszej drużyny zdobył tytuł króla strzelców - strzelając 6 bramek podczas turnieju. Bardzo cieszymy się z możliwości udziału w tym turnieju i zmotywowani przystępujemy do treningów czekając na możliwość rewanżu.