VI Mikołajkowy Turniej w Badmintona

mikołajkiWe wtorek 6 grudnia 2016r. odbył się u Nas VI Mikołajkowy Turniej Osób Niepełnosprawnych w Badmintona. W tym roku do rozgrywek stanęło 6 drużyn: WTZ Kłecko, ŚDS Słowikowo, WTZ Miejska Górka, ŚDS Trzemeszno, ŚDS Lucynowo, ŚDS Dom Tęcza. Podczas rozgrywek towarzyszyło wiele emocji. Poziom gry był bardzo wyrównany. Wszyscy walczyli o zwycięstwo i Puchar przechodni Stowarzyszenia Maki. Mecze w tym roku były rozgrywane w systemie dwóch drużyn. Podczas turnieju na wszystkich czekał pyszny poczęstunek i bufet kawowy. Zwycięstwo zdobył WTZ z Miejskiej Górki, czego im serdecznie gratulujemy. Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy oraz każda drużyna dostała pamiątkową statuetkę. Nasz turniej po raz kolejny odbył się w hali sportowej Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Gnieźnie za co bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Kabzińskiej. Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie i z niecierpliwością wyczekujemy kolejnego spotkania. Do zobaczenia!