Wycieczka Stowarzyszenia MAKI do Wrocławia

Stowarzyszenie we WrocławiuDzięki życzliwości osób wspierających naszą działalność, osoby z niepełnosprawnością intelektualną, w dniu 16.09.2017r. pojechały na wycieczkę do Wrocławia. Celem naszej wycieczki było Afrykarium i zwiedzanie Wrocławia. Mogliśmy poznać historię miasta i zabytki. Wielką radość sprawiło najmłodszym, ale również starszym podopiecznym szukanie krasnali. Popołudniu odwiedziliśmy Afrykarium, w którym mogliśmy zobaczyć wiele gatunków zwierząt pochodzących z Czarnego Lądu. Podziwialiśmy kolorowy świat ryb, zobaczyliśmy płaszczki, rekiny, pingwiny, krokodyle, hipopotamy i wiele innych zwierząt. Bardzo dziękujemy wszystkim ludziom o otwartych sercach, którzy obdarzyli nas zaufaniem i przekazali 1% podatku na Stowarzyszenie MAKI.