Ostatnia Mila 3.0 - Podsumowanie

Podsumowanie Ostatnia Mila 3.0Już po raz trzeci 19 listopada zakręciła nam się łezka w oku. Tego dnia w Miejskim Ośrodku Kultury wzięliśmy udział w podsumowaniu projektu Ostatnia Mila 3.0, po raz trzeci członkowie Stowarzyszenia MAKI brali udział w tym projekcie. W niedzielę mieliśmy okazję zobaczyć występy podsumowujące działania realizowane w ramach Ostatniej Mili 3.0  wielu gnieźnieńskich stowarzyszeń oraz organizacji zajmujących się różnymi grupami zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Osoby niepełnosprawne ze Stowarzyszenia MAKI w trakcie niedzielnego podsumowania zaprezentowały prezentację multimedialną ze zdjęciami z wycieczek do kulturalnych miejsc w Polsce m.in. Poznania, Wrocławia i Torunia. Bardzo dziękujemy za możliwość brania udziału w tak niesamowitym przedsięwzięciu jakim jest projekt Ostatnia Mila, jest to niejednokrotnie jedyna szansa dla osób niepełnosprawnych, ażeby mogły skorzystać z proponowanej oferty kulturalnej.  Pamiętajmy że osoby z niepełnosprawnością intelektualną są również pełnowartościowymi obywatelami naszego społeczeństwa i mają takie same prawa jak wszyscy ludzie. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie w Ostatniej Mili 4.0 tego życzymy sobie, wszystkim uczestnikom projektu, ale przede wszystkim jego twórcom.