VII Mikołajkowy Turniej w Badmintona dla Osób Niepełnosprawnych

VII Milołajkowy Turniej w BadmintonaJuż po raz siódmy odbył się Mikołajkowy Turniej w Badmintona dla Osób Niepełnosprawnych organizowany pod szyldem Stowarzyszenia MAKI. W tym roku w turnieju wzięło udział sześć drużyn: WTZ z Miejskiej Górki, WTZ z Gniezna, ŚDS z Gozdowa, ŚDS z Trzemaszna, ŚDS "Dom Anki" z Gniezna, ŚDS "Dom Tęcza" z Gniezna - którzy byli gospodarzami tej imprezy. Po kilku tygodniowych treningach drużyna "Domu Tęcza" zwyciężyła turniej i zajęła pierwsze miejsce, a tym samym w tym roku odebrała Puchar przechodni Stowarzyszenia MAKI. Cały turniej odbył się w atmosferze zdrowej rywalizacji, ale i przede wszystkim była to okazja do wspólnego spotkania i dobrej zabawy. Bardzo dziękujemy wszystkim dryżynom za przybycie ... i do zobaczenia w przyszłym roku.