Stowarzyszenie MAKI w Jarosławcu

Stowarzyszenie MAKI w JarosławcuStowarzyszenie MAKI rozpoczęło wakacje wspólnym wyjazdem do nadmorskiej miescowości Jarosławiec. Stało się to już tradycją, że chociaż tydzień wakacji członkowie Stowarzyszenia spędzają wspólnie, w iście rodzinnym gronie. W tym roku na uczestników wyjazdu czekało kilka atrakcji m.in.: dyskoteka, ognisko, czy wycieczka do Darłowa, a tam podróż statkiem. Oczywiście oprócz plażowania był to czas przede wszystkim do spędzenia go w gronie rodzin i przyjaciół. Niestety nie byłoby to możliwe dzięki Państwa hojności i wpłacaniu 1% na rzecz Stowarzyszenia MAKI. To właśnie dzięki temu osoby niepełnosprawne mogły wybrać się na wakacje, za co bardzo serdecznie dziękujemy.