XXII Regionalna Olimpiada Osób Niepełnosprawnych w Witkowie

olimpiada w Witkowie

Dnia 06 października 2018 roku mieliśmy przyjemność wziąć udział w XXII Regionalnej Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych w Witkowie. Na samym początku zostaliśmy bardzo miło przywitani przez organizatorów Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan i Stowarzyszenie RAZEM. Czekało na nas wiele atrakcji, mieliśmy możliwość spotkania się z rożnymi ośrodkami, zintegrowania się oraz sprawdzenia swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych. Uczestniczyliśmy w wielu konkurencjach takich jak: rzut piłką do kosza, rzut piłka lekarską, skok w dal z miejsca, rzut kośćmi, rzut ringo, bieg na 40m, sztafeta, przeciąganie liny. Wzięliśmy również udział w Mini Turnieju Bocci, w którym zdobyliśmy puchar i dyplom. W całej klasyfikacji zdobyliśmy II miejsce, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Podczas imprezy czekał na nas pyszny poczęstunek. Dziękujemy za zaproszenie i mile spędzony czas w przyjaznym towarzystwie.